Příležitost

Betterware nabízí tři možnosti. Vy rozhodnete, který z nich chcete použít. Samozřejmě, že nemusíte deklarovat. Asi 80% lidí, kteří se rozhodnou pro spolupráci s Betterware, jednoduše proto, že chtějí koupit levnější pro každého. Teprve pak používání jiných funkcí. K dosažení co největšího přínosu nejlepší využití všech tří možností najednou.

 1 KOUPIT - SLEVA
 
Můžete ušetřit nákupem pro sebe. Jste naším stálým zákazníkem, nebo použít další výhody:
 
Vždy koupit bez 30% marže bez ohledu na velikost zakázky a četnosti podání
Tyto výrobky jsou dodávány do svého domova kurýrem , v případě že nákup je v hodnotě 100 bodů doprava je zdarma, pokud je menší,přidá se poštovný .
Máte právo vrátit jakýkoliv výrobek, který nesplňuje vaše očekávání ve lhůtě 30 dnů ode dne objednávky, je zárukou kvality pro všechny naše produkty. Dokonce i čisticí prostředky mohou být záruky, ale ujistěte se, že výrobek nemůže být použit více než 1/3 kapacity.
 
2. PRODEJ – PŘIVÝDĚLEK
Můžeš si přivydělat doporučením a prodejem výrobků mezi svými přáteli, v rodině, mezi známými.  Můžeš to brát jako práci navíc, která spočívá v tom, že doporučíš  produkty, které se ti líbí.  Tvůj zisk závisí pouze na tobě.
 
3.SPONZORING - NEOMEZENÉ MOŽNOSTI, JAK VYDĚLAT
Můžeš využít možnosti našeho marketingového plánu, který je založen na principech MLM (Multi-Level - Marketing). Nemusíš prodávat výrobky abys vydělával (-a), je to o budování sítě samospotřebitelů, jedná se o poskytování příležitostí, které nabízí  Betterware dalším lidem.  Takže nabízet lidem aby kupovali pro svou spotřebu levněji a budovali síť samospotřebitelů. 
Tímto způsobem můžeš  vytvořit tým lidí, kteří nakupují méně nebo více, ale to generuje obrat a ty máš z toho % pro sebe.

                    Body (P)

Úroveň sleva (%)

 
200-499 
500-1199 
1200-1999 
2000-3999 
4000 -

3% 
6% 
9% 
12% vyšší představitel 
15% vůdce

 

A součástí plánu je pět-krok stupnice bodů a nastavení slevy pro každou úroveň. Body můžete sbírat sami (to vše závisí na vaší smlouvě), ale je to jednodušší, rychlejší sbírat body s lidmi, kteří vás vyzvou k Betterware. Body se získávají v průběhu měsíce. Zde můžete získat od 3% do 15% SLEVA. Slevy jsou vypláceny dvěma způsoby: mohou být odečteny z vaší příští objednávky, nebo může být vyplacena bankovním převodem na Váš účet.
 
 Váš úspěch závisí na vašem odhodlání!
 
Zkus a uvidíš!
 
TVÁ VOLBA, TVÉ ROZHODNUTÍ, TVŮJ ŽIVOT, NAŠE POMOC.
 
V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.