Historie

V roce 1928 ve východním Londýnu Albert Edward Clark i Edward Ernest Willis založili firmu Betterwear.  Přímý prodej „pomocníků“ do domácnosti a čistících prostředků pro domácnost se projevil jako obrovský hit. Obchod rostl velice dobře a začátkem 30-tých let byla otevřená továrna v Romford. Došlo k rozšíření sortimentu zboží a název firmy se změnil na Betterware, cílem bylo upozornit na rostoucí rozmanitost vyráběných produktů a čistících předmětů.

Firma Betterware rychle získala významné postavení mezi společnostmi zapojených do přímého prodeje. Šedesátá leta přinesly další dynamický růst prodeje, a společnost Betterware byla uznána jako jedna z šesti předních dodavatelů výrobků do domácnosti

V 80-tých letech se firma Betterware dostála do Francie, Španělska, Německa a Austrálie. Zahraniční prodej se zdvojnásobil, a v krátké době ztrojnásobil  oproti prodeji na jednoho klienta ve Velké Británii. Zavedení nových katalogů, zahraniční expanze a propojení prodejní výkonnosti s úrovni mezd, vedla k hledání nových investičních příležitostí.

V 90. letech hodnota akcií společnosti se rozrostla natolik, že se firma dostala  na seznam nejlepších 500 společností podle Financial Times.

V současné době Betterware je moderní společnosti se silnou pozicí na trhu.

Betterware má více než 80 letou tradicí na světovém trhu!

 o nové nápady a řešení pro domácnosti. Zástupci  Betterware  dodávají své výrobky  více než 7.000.000 zákazníkům v Evropě, Latinské Americe, Austrálii a Asii.

Od dubna 2011  nabídka zahrnuje novou kategorii produktů BLUE NATURE. Prvními výrobky byly přírodní produkty z Mrtvého moře. Kategorie se neustále rozšiřuje o nové nápady a řešení pro domácnosti. Zástupci  Betterware  dodávají své výrobky  více než 7.000.000 zákazníkům v Evropě, Latinské Americe, Austrálii a Asii.

Rok  2013  otevírá novou kapitolu v historii Betterware. Společnost zahájila 16.5. svou činnost v České republice a od 1.10. 2014 už i na Slovensku. Nyní máte možnost spolupráci a vynikající výrobky pro domácnost jsou k dispozici v naší zemi!

Společnost se také stará o životní prostředí.

Aby nedošlo k poškození přírody platí:

Jednoduché balení

Plastové láhve pro recyklaci

Papír z obnovitelných zdrojů energie

Všechny výrobky určené pro styk s potravinami mají příslušné certifikáty.

 

Betterware můžete koupit pro vlastní potřebu levnější, můžete si přátelé doporučování produktů, ale také mohou vytvářet své vlastní podnikání.

A to všechno:

Žádné riziko

Bez investic

Bez zkušeností